Nexus
Doznania dla każdego

Dodaj opinie

Jeżeli chcesz aby Twoja opinia na temat produktu Penilarge znalazła się na naszej stronie internetowej, napisz do nas bezpośrednio na adres email: sklep@swiatdoznan.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego. W treśći proszę zawrzeć swój kometarz oraz ocenę produktu w skali od 1 do 5.

Wasze opinie


O MAX TO REWELACYJNA SPRAWA. BEZBŁĘDNIE MNIE ZASPOKAJA A PRZY TYM MOŻNA W CISZY ODDAĆ SIĘ TEMU CO W ŻYCIU NAJLEPSZE. ZABAWA BEZ UŻYCUIA RĄK JEST SUPER.

KULIKULKADo zabaw analnych najlepszy jest wibratorek Nexusa Max 5. Ja jestem mega zadowolony. Totalne uczucie wypełnienia i leciutkie smyranie na zewnątrz. Przy dobrym nawilzeniu jest jeszcze ciekawiej niż w realu.

AvramSzukałam długo i wreszcie znalazłam coś dla mnie idealnego. Po drodze kupiłam co najmniej kilka różnych wibratorów, ale to dopiero Nexus Chloe okazał się tym stworzonym dla mnie. Mięciutki, gładziutki, doskonały do zabawy wewnątrz no i do stymulowania myszki. Jetsem BARDZO ZADOWOLONA i nie żałuję ani grosza. Najlepiej będzie wam sprawdzić samej.

RudaSoniaUwielbiam masaż prostaty i nie ukrywam że mam już tych gadżetów sporo. G-Rider jest jednym z najlepszych w moim prywatnym panteonie. Jak trzeba do dowali do pieca, a jak się ma chęć delikatnie, to też się z nim uda. Co tylko sobie chcesz. I już od 3 lat działa bezawaryjnie.

GrzechuwartKupiłem ze strachu Revo 2 bo rak prostaty jest u mnie w rodzinie powszechny. Mam nadzieję nie dowiedzieć się czy to dzięki masażerowi cieszę się pełnym zdrowiem. Dodam tylko że nie spodziewałem się zaznać takiej przyjemności. Szczerze Polecam.

Zdziniu